Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Podzimní část OP futsalu 2023-2024 se hraje každý víkend od 8. září

08.09.2023 18:00
31.10.2023 23:59

Zahájení podzimní části Okresního přeboru futsalu ročník 2023-2024 je stanoven na pátek 8.9.2023. Hraje se bez přestávky až do poloviny října, viz los v sekci dokumenty tohoto webu a také na web stránkách SFČR.

První verze losu pro podzimní část této sezóny v tzv. "zkrácené formě" je umístěna v sekci dokumenty v článku "Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu", jako příloha 5.
Plná forma losu pro nový ročník je uvedena jako příloha 6.

Pod odkazem "Okresní přebor" v levém navigačním sloupci postupně najdete základní přehled výsledků hracích dnů s krátkými komentáři.

Na web stránky SFČR jsou losy umístěny cca ve stejných termínech, zde jsou navíc průběžně umísťovány kompletní výsledky. Web stránky SFČR se skrývají pod odkazem "Statistiky" v levém navigačním sloupci nebo pod odkazem "Kompletní statistiky" v pravém navigačním sloupci dole.

Rozlosování a jeho aktualizace jsou vedeny na dvou různých web stránkách, na těchto okresních jen větší změny a detailněji na web stránkách SFČR:

1) Základní los dané (podzimní, jarní) části OP je na okresních stránkách umístěn v sekci Futsal / Dokumenty jako příloha článku "Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu", jeho aktualizace jsou uváděny v téže sekci v článku "Aktuální přehled změn losu".

Jednotlivá místa konání turnajů daná losem jsou uvedena formou fotomap s popisem v sekci Futsal / Fotogalerie.

2) Podrobný a pravidelně aktualizovaný los je uveden na web stránkách SFČR (svazové stránky). Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "Statistiky" v levém navigačním sloupci. Následuje popis sekcí na svazových stránkách.
Otvírá se na stráce "Přehled", dole pod dokumenty je k výběru pro vstup jen aktuální ročník OP, otevřou se "Aktuální informace" kde jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího zápasů (zpravidla 10 či více), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných. Platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
Na úvod stránky jsou uvedeny odkazy pro další informace. Např. v "Obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Pro návrat na úvodní stránku OkSF je nahoře nad názvem soutěže červeně podbarvený odkaz "Okresní svaz futsalu Vyškov".
Na úvodní stránce lze využít sekce "Zprávy" (komentáře ke hracím dnům) a "Dokumenty" (rozlosování soutěže).
Na úvodní stránce je také archiv několika posledních soutěžních ročníků (od roku 2008), odkaz "Archív výsledků".
Svazové stránky obsahují také řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní, odkazy vlevo.