Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Jarní část OP futsalu 2021-2022 se hraje každou sobotu od 23. dubna

23.04.2022 09:00
30.06.2022 23:59

Zahájení jarní části Okresního přeboru futsalu ročník 2021-2022 je stanoven na sobotu 23. dubna 2022. Hraje se bez přestávky až do poloviny června, viz los v sekci dokumenty tohoto webu a také na web stránkách FAČR.

První verze losu pro podzimní část této sezóny v tzv. "zkrácené formě" je od 30.4.2022 umístěna v sekci dokumenty v článku "Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu", jako příloha 5.
Plná forma losu pro nový ročník byla uvedena 10. dubna 2022, jako příloha 6.
Pod odkazem "Okresní přebor" v levém navigačním sloupci postupně najdete základní přehled výsledků hracích dnů s krátkými komentáři.

Na svazové stránky (web FAČR) budou losy umístěny cca ve stejných termínech, zde jsou navíc průběžně umísťovány kompletní výsledky. Svazové stránky se skrývají pod odkazem "Statistiky" v levém navigačním sloupci nebo "Kompletní statistiky" v pravém navigačním sloupci dole.

Rozlosování a jeho aktualizace jsou vedeny na dvou různých web stránkách, na těchto okresních jen větší změny a detailněji na svazových stránkách:

1) Základní los dané (podzimní, jarní) části OP je umístěn v sekci Futsal / Dokumenty jako příloha článku "Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu", jeho aktualizace jsou uváděny v téže sekci v článku "Aktuální přehled změn losu".

Jednotlivá místa konání turnajů daná losem jsou uvedena formou fotomap s popisem v sekci Futsal / Fotogalerie.

2) Podrobný a pravidelně aktualizovaný los je uveden na web stránkách FAČR (svazové stránky). Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "Statistiky" v levém navigačním sloupci. Následuje popis sekcí na svazových stránkách FAČR.
V sekci "Soutěže" na úvodní stránce je k výběru pro vstup jen aktuální ročník OP, otevřou se "Aktuální informace" kde jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracích dnů (cca jeden měsíc), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných. Platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
Vpravo je navigační sloupec pro další informace. Např. v "Obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Pro návrat na úvodní stránku je nahoře v pravém navigačním sloupci nahoře odkaz "Okresní svaz futsalu Vyškov".
Na úvodní stránce lze využít sekce "Zprávy" (komentáře ke hracím dnům) a "Dokumenty" (rozlosování soutěže).
Na úvodní stránce je také archiv několika posledních soutěžních ročníků (od roku 2008), odkaz "Archiv výsledků".
Svazové stránky obsahují také řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní, odkazy nahoře a vlevo.