Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Jarní část OP futsalu 2019-2020 se hraje pouze v sobotu 6. a 13. června

06.06.2020 09:00
30.06.2020 23:59

Zahájení zkrácené jarní části Okresního přeboru futsalu ročník 2019-2020 je stanoven na sobotu 6.6.2020. Hraje se pouze vyřazovacím systémem na dvě soboty, kdy 13.6. bude soutěž dohrána, viz los v sekci dokumenty tohoto webu (Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu), je uveden jako příloha 6.

Jarní část soutěže byla zkrácena dle souvisejících opatřeních pro veškeré soutěže futsalu. Součástí Rozhodnutí je instrukce
k pořádání nemistrovských soutěží a přátelských utkání, které je umožněno, ovšem pouze v souladu s předpisy nebo
rozhodnutími orgánů státní správy a samosprávy vydanými zejména v souvislosti se šířením nemoci COVID-19.
Konkrétní omezení bylo stanoveno až do 25.5.2020 a možnost dohrání soutěže je omezena do 30.6.2020.

Pod odkazem "Okresní přebor" v levém navigačním sloupci postupně najdete základní přehled výsledků hracích dnů s krátkými komentáři.

Na svazové stránky (web FAČR) nebude tentokrát los umístěn z výše uvedených důvodů.