Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Jarní část OP futsalu 2017-2018 se hraje každou sobotu od 21. dubna

21.04.2018 09:00
30.06.2018 23:59

Zahájení jarní části Okresního přeboru futsalu ročník 2017-2018 je stanoven na sobotu 21.4.2018. Hraje se bez přestávky až do poloviny června, viz los v sekci dokumenty a také web stránky FAČR.

Verze losu pro podzimní část této sezóny v tzv. "zkrácené formě" byla tentokrát vynechána, v sekci dokumenty v článku "Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu", jako příloha 5 je los předchozího ročníku.
Plná forma losu je uvedena aktuální pro nový ročník, jako příloha 6.
Pod odkazem "Okresní přebor" v levém navigačním sloupci postupně najdete základní přehled výsledků hracích dnů s krátkými komentáři.

Na svazové stránky (web FAČR) byl los také umístěn, zde jsou navíc průběžně umísťovány kompletní výsledky. Svazové stránky se skrývají pod odkazem "Statistiky" v levém navigačním sloupci.

Rozlosování a jeho aktualizace jsou vedeny na dvou různých web stránkách, na těchto okresních jen větší změny a detailněji na svazových stránkách:

1) Základní los dané (podzimní, jarní) části OP je umístěn v sekci Futsal / Dokumenty jako příloha článku "Dokumenty k řízení okresních soutěží futsalu", jeho aktualizace jsou uváděny v téže sekci v článku "Aktuální přehled změn losu".

Jednotlivá místa konání turnajů daná losem jsou uvedena formou fotomap s popisem v sekci Futsal / Fotogalerie.

2) Podrobný a pravidelně aktualizovaný los je uveden na web stránkách FAČR (svazové stránky). Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "Statistiky" v levém navigačním sloupci. Následuje popis sekcí na svazových stránkách.
V sekci "Los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "Obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
V sekci "Aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (zpravidla dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
Svazové stránky obsahují také archiv několika posledních soutěžních ročníků a řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.