Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Pohár futsalu 2012 - 1. kolo až okresní finále

25.01.2012 18:00
31.03.2012 09:26

Již pátý rok pořádá OkKF v probíhající zimní přestávce okresního přeboru Pohár futsalu 2012 - okresní kolo.
Oznámení OkKF Vyškov ze dne 11. března 2012, 02:50 - výsledky finále
Výsledky finále jsou doplněny do přílohy "pohar futsalu 2012 - vysledky.pdf", k výsledkům základních skupin, komentář je doplněn uvnitř článku.

V sobotu 10. března byla odehrána finálová skupina okresního kola Poháru futsalu 2012. Tři účastníci byli vítězi tří základních skupin.
Orli Bučovice se v předchozích ročnících vždy dostali podstatně dále než napovídalo jejich umístění v Okresním přeboru. Také letos se mezi týmy krajského přeboru neztratili a jen několik desítek vteřin jim chybělo k vítězství ve finále okresního kola Poháru futsalu.
V prvním zápase proti Amoru všichni očekávali jasnou převahu Amoru a jeho přesvědčivé vítězství. Jenže prvních dvacet minut se hrál plně vyrovnaný kombinační futsal v němž kralovali obrany obou týmů. překvapivě nebezpečnější byli Orli. Dynamický futsal se šancemi se hrál až v závěru poločasu. V druhém poločase začal Amor hrát aktivněji, ale s vyšší aktivitou začal více chybovat, čehož již za dvě minuty orli využili k otevření skóre. Amor nedokázal odpovědět, pak osm minut před koncem přistoupil ke hře bez brankáře, ale tentokrát nehrál dobře ani tuto disciplínu a Orli dvakrát potvrdili překvapivý výsledek.
V druhém zápase se hrál podstatně aktivnější futsal od úvodního hvizdu sudích. Orlům se podařilo v 19 minutě otevřít skóre jako první, ale Sokol je do většího rozdílu nepustil a v 5 minutě druhého poločasu vyrovnali. Pak byl Sokol mírně aktivnější, ale tři a půl minuty před koncem šli do brejku Orli. Sokol vrhnul vše do útoku, ale Orli taktickou a obětavou hrou drželi postupového žolíka. Jenže 20 vteřin před koncem dostal trochu prostoru ve středu hřiště hráč Sokolu a z cca 10 m propálil vše před sebou. Tím zůstaly postupové šance otevřeny.
V třetím zápase pak Sokol potřeboval vyhrát o více jak tři branky. Normálně by to byl těžký úkol, ale Amor neměl dobrý den, nevycházely mu kombinace, chyběl pohyb hráčů a navíc již ztratil postupové šance. Sokol tak již za první poločas dohnal ztrátu ve skóre na Orly a v druhém poločase pak snadno rozhodl o obhájení svého loňského finálového vítězství. Sokol si zopakuje účast v krajském kole Poháru.
Popřejme Sokolům úspěch v dalších kolech Poháru.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 9. března 2012, 12:30 - delegace sudích
Na finálový turnaj byla delegována dvojice pp. Brtníček Miloš a Pavlus Robert.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 4. března 2012, 12:00 - los finále
Finále okresního kola Vyškov - Pohár futsalu 2012 bylo nalosováno takto:
Na 10.3.2012 do SH ZŠ Purkyňova
15:00 Amor Vyškov - Orli Bučovice
16:00 Sokol Bučovice - Orli Bučovice
17:00 Sokol Bučovice - Amor Vyškov
Delegace sudích bude doplněna cca v pátek.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 20. února 2012, 02:50 - výsledky skupin Komentář doplněn 22. února 2012, 01:30

Výsledky základních skupin jsou uvedeny v příloze "pohar futsalu 2012 - vysledky.pdf".

O víkendu jsme odehráli základní skupiny okresního kola Poháru futsalu 2012. Účastníci byli rozděleni do tří skupin (viz los v příloze), Amor ve skupině B neponechal nic náhodě a přesvědčivě přehrál oba soupeře, ve skupině A United více než jeden poločas odolával Sokolu Bučovice, ale závěr zápasu Sokol utkání rozhodl a potvrdil roli favorita. Skupina C přinesla drama největší, když Kloboučky potvrdily momentální ztrátu formy a po boji podlehly místnímu rivalovi Orlům z Bučovic, které tak jako jediný tým narušil papírové předpoklady a připomněl, že se mu i v předchozích ročnících poháru dařilo.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 17. února 2012, 11:30 - delegace sudích
Na všechny tři turnaje základního kola byl delegován p. Pavlus Robert.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 5. února 2012, 21:55 - zpráva z losování
V pátek 3. února od 17:00 proběhlo plánované losování a současně stanovení termínové listiny základního kola Poháru. Vše je v příloze: "pohar futsalu 2012 - nalosovano.pdf". Delegace sudích pro základní skupiny budou dodatečně doplněny do uvedené přílohy.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 1. února 2012, 17:30 - pozvánka na losování
V pátek 3. února v 17:00 proběhne v "Tipsport baru", tj. 1. patro hotelu Dukla, losování a současně projednání termínové listiny okresního kola Poháru:
1) Přítomní zástupci přihlášených týmů budou členy losovací komise, která o všem potřebném rozhodne.
2) Plánované hrací dny základních skupin jsou naplánovány na 18. a 19. února dle volných termínů v SH, semifinále a finále - budou upřesněny s postoupivšímy týmy dle konkrétních volných termínů v hale.
3) Jako přihlášené k okamžiku uzávěrky přihlášek OkKF eviduje 8 týmů: (+ 1)
Sokol Bučovice, Orli Bučovice, TJ Mouřínov, Bučanda Slavkov, Amor Vyškov, Letiště Vyškov, United Vyškov a Sapporo Manerov. Dne 1.2.2012 doplněny Kloboučky.

Oznámení OkKF Vyškov ze dne 10. ledna 2012, 23:55 - propozice
"Propozice pro okresní kolo Poháru futsalu" jsou uvedeny v příloze "Pohar futsalu 2012 - propozice.pdf".

PřílohaVelikost
1pohar futsalu 2012 - vysledky.pdf35.17 KB
2pohar futsalu 2012 - nalosovano.pdf27.98 KB
3Pohar futsalu 2012 - propozice.pdf33.63 KB