Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Vyškovská míle

16.09.2007 18:36

Dne 16.9.2007 se naši biatlonisté zúčastnili dalšího kola seriálu dlouhé míle 2007, které proběhlo na nově zrekonstruovaném stadionu ve Vyškově. Nad míru všem očekávávním se našim závodníkům i v běžeckých disciplínách dařilo velice dobře. Nejprve startoval náš nejmladší závodník Matěj Haumer, který obsadil 3. místo na trati dlouhé 80 m. V běhu na 400 m získal 2. místo Jan Haumer a Stanislav Murgaš doběhl na pěkném 5. místě. Ve starší kategorii s délkou tratě na 800 m doběhl Jan Burian na 3. místě. Myslím, že naši závodníci předvedli vynikající výkony i mimo své biatlonové závody. Celkové pořadí našich závodníků v sérii Běžeckého poháru Bučovska, Slavkovska a Vyškovska (Dlouhé míle 2007) můžete najít na webových stránkách klubu AHA Vyškov.