Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Zimní Orel Cup 2013

27.12.2013 08:30

Již 8. ročník futsalového turnaje Zimní Orel Cup 2013 v pátek 27. prosince 2013 od 8:30.

Turnaj pořádá mužstvo futsalu okresního přeboru FK Orli Vyškov v hale na Mlýnské (za parkem resp. za zimním a fotbalovým stadiónem). Cestu k místu turnaje ve Vyškově lze nalézt na fotomapě v sekci futsal / fotogalerie, odkaz je v levém navigačním sloupci.

Přihlášky do naplnění kapacity 10 týmů. Startovné nutno uhradit do 8.12.2013.

Harmonogram, los a bližší informace k turnaji jsou v příloze popřípadě u hlavního pořadatele OREL CUPU:
Petr Nedvěd tel. 736 600 722, e-mail nedved.petr@seznam.cz také i na fb

Pořadatelský tým tímto zve všechny příznivce futsalu ke zhlédnutí turnaje a k povzbuzení účastníků - občerstvení zajištěno po celou dobu turnaje.

PřílohaVelikost
1zimni orel cup 2013.pdf36.83 KB