Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Veterán Cup Vícov Open 2014

05.07.2014 08:00

Pozvánka na 1. ročník veteránského futsalového turnaje v sobotu 5.července 2014 ve sportovním areálu TJ SOKOL Vícov, okres Prostějov.

Zajištěno bohaté občerstvení, lákavě ceny pro vítěze turnaje. Po skončení turnaje se uskuteční diskotéka DJ Petra Zakopala (KISS Hády). V době konání turnaje lze využít i další prostory našeho sportovního areálu - tenisový kurt, nohejbalové hřiště, minigolf....

Přihlášky včetně platby startovného, prosím, směřujte na kontakty uvedené na pozvánce.
Neotálejte, počet startujících týmů je omezen.

Podrobné informace viz příloha.

Kontakt: František Kocourek, mobil: 604 940 603, e-mail: f.kocourek58@centrum.cz

PřílohaVelikost
1VETERAN_CUP_2014.jpg64.67 KB