Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Lazor Cup 2014

18.01.2014 18:00

Rádi bychom vás pozvali na 6. ročník futsalového turnaje, který se uskuteční v sobotu 18.1.2014 od 8,00 hodin.

Turnaj se pomalu stává stabilním doplněním futsalové sezóny pro okres Vyškov a doufáme, že i přes probíhající krajskou a divizní soutěž si najdou opět cestu na turmaj i mužstva z těchto soutěží. Budeme se snažit připravit vše na velice dobré úrovni, aby se vám turnaj líbil a zavítali jste k nám i v příštích ročnících.

Utkání budou řídit delegovaní rozhodčí, jsou zabezpečeny šatny, občerstvení - jídlo i pití. Losování proběhne 15.1.2013 ve 20 hodin (v případě, že již dříve bude kapacita turnaje naplněna, může los proběhnout i dříve) a bude uveřejněno na těchto stránkách a zároveň bude rozesláno všem přihlášeným mužstvům.

Všechny informace o Lazor Cupu jsou průběžně na webu pořadatele turnaje

http://lazorvyskov.cz/#

PřílohaVelikost
1LC_2014_pozvanka_mix2.jpg66.37 KB