Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon, Akce, Dokumenty

Biatlon-letohrad MČR 2020

Letní biatlonová sezóna ukončena

Biatlon-regionální závod Zdětín

Haumer přeborníkem Olomouckéh kraje

Biatlon-I.kolo ČP 2020 dorostu a dospělých

Haumer hájil barvy Vyškova

Biatlon-I.kolo ČP 2020 žactva

Vyškovským biatlonistům chyběla přesná muška

Biatlon-I.kolo ČP 2020

Haumer hájil barvy Vyškova

Biatlon-letní sezóna 2020 zahájena

Letní biatlon zahájen

Biatlon-kvalifikační závod v Rožnově

Biatlonisté nazahálí o prázdninách

Biatlon-I.kolo ČP Staré Město pod Landštejnem

I.kolo Českého poháru v letním biatlonu

Srdce České Kanady, Staré Město pod Landštejnem, přivítalo ve dnech 31. května – 2. června I. kolo Českého poháru v letním biatlonu žactva, dorostu a dospělých. Podle aktuálního stavu přihlášek se na start postavilo na 450 sportovců. V pátek odpoledne a v podvečer byly na programu tréninky. V sobotu se uskutečnil vytrvalostní závod,kdy za nezasažený terč byla penalizace 20 vteřin u žactva a 30 vteřin u dorostu a dospělých. V neděli uzavřaly I. kolo ČP závody ve sprintu s trestnými koly za nezasažený terč.

Biatlon-kvalifikační závod ve Starém Městě pod Landštejnem,Orlové, Těrlicku a Břidličné

Biatlonisté sbírali další body

Biatlon-kvalifikační závod ve Zdětíně

Biatlonisté zahájili letní sezónu ve Zdětíně