Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

SH Brno-Bohunice

SH Brno-Bohunice

Sportovní hala TJ Tatran Bohunice v Brně

Průjezd Brnem k areálu TJ Tatran Bohunice je nejvýhodnější z ul. Heršpické, po té odbočit na ul. Jihlavskou, po průjezdu okolo benzínky odbočit doleva na ul. Na pískové cestě, projet dva bloky a odbočit doprava na ul. Vohnoutova, pak odbočit doleva na ul. Neužilova a na pravé straně před viaduktem je již sportovní hala, ta je označena zelenou šipkou, vchod je na čelní straně haly blíže viaduktu.
POZOR na odjezd od haly, po stopách zpět to nejde. Je nutno pokračovat po ul. Neužilova a až jeden blok za viaduktem odbočit doprava na ul. Hraničky, následující křižovatku vzít opět doprava na ul. Dlouhá, která vás přivede zpět na ul. Jihlavskou.