Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP - odložený turnaj - 20.10.2007

Odložený turnaj z 11. a 12. kola byl sehrán v Drnovicích. Současně již polovina týmů postupně odehrála 15. kolo, to jsou zápasy tzv. "turnajových dvojic".

K naplnění podzimního programu chybí odehrát tři poslední zápasy:
FC Autosklo-Hleďa Vyškov - FC Pivovar Vyškov B
VHP Ivanovice - Lazor-Domus Vyškov
Fifák Nouzka Vyškov - Sapporo Manerov
V Drnovicích potvrdily vzestup formy Drysice a proti týmům ze špice tabulky získaly tři body a k dalším třem měli velmi blízko.
Výsledky odloženého turnaje přinesl odtržení Pivovaru od skupiny ohrožených týmů. Stále je však relativně malý rozdíl od posledního KAFIstavu až po šesté Drysice, jen devět bodů.
Úspěšně, tj. s plným počtem bodů, hrál Pivovar.

Hřiště: ZŠ Drnovice
FC Autosklo-Hleďa Vyškov - Omega TJS Drysice 2 : 6
FC Pivovar Vyškov B - Omega TJS Drysice 5 : 3
FC Autosklo-Hleďa Vyškov - FK Orli Vyškov 9 : 3
FC Pivovar Vyškov B - FK Orli Vyškov 9 : 3
FK KAFIstav Drnovice - JK Letiště Vyškov 3 : 12

Hřiště: Hvězdlice
SK Hvězdlice A - SK Amor Vyškov B 3 : 2

Další informace o okresních soutěžích jsou v sekci "Statistiky". Najdete tam aktuální tabulky pořadí týmů, pořadí střelců branek, všechny výsledky a další údaje.