Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Disciplinární tresty - podzim 07

5) Trest zastavení závodní činnosti hráči Škatulár Ivan z FC Pivovar Vyškov;

5) Trest zastavení závodní činnosti hráči Škatulár Ivan z FC Pivovar Vyškov na jedno soutěžní utkání dle "Příkladového sazebníku provinění a trestů"
disciplinárního řádu kap. I, bod 1. za zmaření vyložené brankové příležitosti podražením soupeře, v zápase FC Pivovar Vyškov B - FC Sokol Bučovice 13.10.2007; účinnost trestu od 20.10.2007.