Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP - sedmý hrací den - 13.10.2007

Sedmý hrací den, tj. 13. a 14. kolo, byl sehrán podle plánu, jen kromě zrušeného turnaje kvůli odhlášeným týmům.

Hrací den přinesl několik překvapení - vedoucí tým tabulky Lazor-Domus nezískal ani bod a klesl na třetí příčku, druhé Sapporo ztratilo dva body s Amorem, ale přesto se dostalo znovu na první místo tabulky.
V OP chybí dohrát jen jeden odložený turnaj a poslední podzimní kolo. Již teď se dá z tabulky vyčíst tuhý a vyrovnaný boj o body. Většina týmů, tj. od posledního KAFIstavu až po pátý Fifák je stále kandidáty na sestupového "Černého Petra", KAFIstav ztrácí na Fifák jen osm bodů. To vše je díky nedávnému odhlášení dvou hlavních kandidátů na sestup, Likérky a Brazilu.
Úspěšně, tj. s plným počtem bodů, hrály týmy Drysice, Autosklo-Hleďa a Fifák Nouzka.

Hřiště: Drysice
Omega TJS Drysice - Lazor-Domus Vyškov 3 : 0
FK Orli Vyškov - Lazor-Domus Vyškov 6 : 5
Omega TJS Drysice - VHP Ivanovice 7 : 2
FK Orli Vyškov - VHP Ivanovice 0 : 1

Hřiště: VUH Lípová Vyškov
FC Pivovar Vyškov B - 1. FC Jantaři Nevojice 13 : 6
FC Autosklo-Hleďa Vyškov - 1. FC Jantaři Nevojice 16 : 5
FC Pivovar Vyškov B - FC Sokol Bučovice 2 : 4
FC Autosklo-Hleďa Vyškov - FC Sokol Bučovice 8 : 6

Hřiště: Sportovní areál Vyškov
Fifák Nouzka Vyškov - SK Hvězdlice A 7 : 1
Sapporo Manerov - SK Hvězdlice A 4 : 1
Fifák Nouzka Vyškov - SK Amor Vyškov B 4 : 0
Sapporo Manerov - SK Amor Vyškov B 2 : 2

Další informace o okresních soutěžích jsou v sekci "Statistiky". Najdete tam aktuální tabulky pořadí týmů, pořadí střelců branek, všechny výsledky a další údaje.