Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OT - sedmý hrací den - 13.10.2007

Okresní třída odehrála celé 13. a 14. kolo.

Hrací den přinesl několik překvapení - vedoucí tým Klobouček neuspěl v Krásensku proti domácímu týmu, druhý tým tabulky Pavlovice podlehl dokonce doma Amoru a poslední West si připsal druhé vítězství a měl velmi blízko i ke třetímu.
Úspěšně, tj. plným počtem šesti bodů se tentokrát mohou pochlubit týmy tabulky: Krásensko, Orli Bučovice a Amor. První dva týmy tabulky bodovaly jen v jednom zápase.

Hřiště: Krásensko
FC Krásensko 04 B - FK Senior Vyškov 8 : 1
FC Kloboučky B - FK Senior Vyškov 6 : 2
FC Kloboučky B - FC Krásensko 04 B 4 : 6

Hřiště: Gymnázium Bučovice
FK Orli Bučovice - FC West Vyškov 5 : 4
FK United Vyškov - FC West Vyškov 5 : 10
FK United Vyškov - FK Orli Bučovice 6 : 10

Hřiště: Hvězdlice
Rovel Stars Pavlovice - SK Hvězdlice B 23 : 5
SK Amor Vyškov C - SK Hvězdlice B 15 : 1
SK Amor Vyškov C - Rovel Stars Pavlovice 4 : 2

Další informace o okresních soutěžích jsou v sekci "Statistiky". Najdete tam aktuální tabulky pořadí týmů, pořadí střelců branek, všechny výsledky a další údaje.
Poznámka: Pro OT jsou tyto statistiky atypické, důvodem je malý počet týmů v OT a jejich soutěž je proto čtyřkolová, dvě kola na podzim a dvě na jaře. Vyhodnocovací sw toto však neumí zohlednit. Data označená P1 a P2 jsou statistiky podzimu, data označená J1 a J2 jsou statistiky jara.