Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – druhé podzimní turnaje – 10.9.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval druhými podzimními turnaji.
V plánu byly dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov a ZŠ Školní Bučovice.

Ve Vyškově se rozdělovaly body podle papírových předpokladů. Bez bodů dle očekávání odjel tým Kozlany-Bohdalice, který přijel ve slabší sestavě oproti domácímu turnaji před týdnem. Hlavním zápasem byl souboj medailistů z předchozího ročníku, stříbrného Lazoru a bronzových Orlů Bučovice. Domácí si vytvořili mírný náskok již v prvním poločase a ve druhém ho ještě zdvojnásobili.

V Bučovicích se body rozdělovaly úplně stejně jako ve Vyškově, přestože se dalo očekávat, že Sokol využije domácího hřiště k prvním bodům. Jenže hráči Krásenska byli proti a domácí převálcovali. Druhým hostujícím týmem byl Amor, který se tentokrát nenechal zaskočit. Domácímu Sokolu uštědřil dvouciferný příděl branek. Druhý zápas měl také pod kontrolou, ale dost se zapotil než dosáhl na přesvědčivou výhru.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Lazor Vyškov a Amor Kloboučky Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 10.9.2022.pdf45.9 KB