Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – druhé podzimní turnaje – 12.9.2020

Okresní přebor futsalu pokračoval druhými podzimními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Kozlany Podhájí, Stadion Vyškov a Gymnázium Bučovice.

Turnaj z Kozlan byl nakonec přesunut na nové hřiště v parku Bohdalice. Domácí tým posílil sestavu o několik zkušených futsalistů a hned to na zápasech bylo znát. Sice na body nedosáhl, ale s oběma favority sehrál vyrovnané zápasy. S Lazorem uhrál přijatelný výsledek a po celý zápas hostům šlapal na paty. S Mouřínovem si sice první poločas nechal utéct, ale druhý poločas získal alespoň dílčí úspěch, když hosty přehrál 6:5. Hlavním zápasem měl být souboj hostujících týmů, hra měla náboj, ale Lazor brzy získal mírný brankový náskok, pak kontroloval hru a rozdíl jen zvyšoval.

Na turnaji v Bučovicích se třízápasový turnaj smrsknul na jeden zápas a dva byly zrušeny, jelikož Sokol Ježkovice ze soutěže odstoupil. V zápase se utkaly dva týmy pravidelně bojující o stupně na pomyslné bedně OP. Vloni na podzim vyhrál tým Orlů 3:2, takže se teď hostům podařila odveta, tentokrát spíše po taktickém výkonu.

Ve Vyškově domácí tým nebyl favoritem a neměl co ztratit. Avšak určitou šanci měl pouze proti týmu z Maref. To byl také jediný vyrovnaný zápas, domácí až do závěru neztráceli naději alespoň na vyrovnání skóre. Zbývající zápasy byly v plné režii Amoru a oba také vyhrál dvouciferným výsledkem.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály Lazor a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 12.9.2020.pdf48.27 KB