Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté podzimní turnaje – 28. a 29.9.2018

Okresní přebor pokračoval pátými podzimními turnaji.
Hrálo se pět turnajů na umělkách sportovních areálů: Gymnázium Bučovice 2x, Stadion Vyškov 2x a ZŠ Habrovany.

V Bučovicích se hrály dva turnaje, první již v pátek. Pořádající tým Klobouček potvrdil, že letošní hráčská obměna se povedla. S áčkem Orlů sice po dobrém výkonu prohrál, ale tým silných Maref po výkonovém zlepšení ve druhém poločase už docela přesvědčivě udolal. Marefy si to vynahradily s Orly a získaly zaslouženou remízu.
Sobotní turnaj opět pořádaly Kloboučky. Ukázalo se, že na Orly to neumí a prohrály také s rezervou. Zbývající body byly rozděleny bez boje, tým Krásenska se nedostavil.

Ve Vyškově na Stadiónu se hrály dva turnaje souběžně. Jeden pořádal tým City a měl velmi vyrovnané soupeře. Malým favoritem byly Marefy, ale ty nakonec získaly jen jeden bod za remízu s Orly Vyškov, kterým se po loňské slabší sezóně letos docela daří. V místním derby totiž tým Orlů udolal City nejtěsnějším rozdílem. Že je každý zápas jiný ukázal City proti týmu Maref, kterému nedal šanci na body.
Na druhém turnaji vévodil pořádající Lazor. Sokol sice dlouho odolával, ale konečný výsledek je přesvědčivý. Tým Kozlan pak dostal od Lazoru dvouciferný příděl, ale proti vysokému favoritovi již nováček nepůsobil tak odevzdaně jako předchozí kola. Také výsledek se Sokolem je hodně přijatelný a hrát proti takovému týmu remízový poločas je docela úspěch.

V Habrovanech pořádal turnaj nováček Galaxy. Ten sice hrává od počátku se zkušenými týmy vyrovnanější zápasy než Kozlany, ale zatím má také na kontě bodů nulu. Tentokrát byli soupeři lepší od začátku zápasů, ale prohry nebyly příliš velké. Důležitým zápasem byl souboj hostů. Lonští sousedi v tabulce se opět přetahují o lepší umístění, zápas byl od počátku dramatický, ale mírně lépe se prosazoval tým Orlů z Bučovic. Tím si udržel lepší postavení v průběžné tabulce.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Lazor Vyškov, Orli Bučovice A a B.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 28. a 29.9.2018.pdf73.43 KB