Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka

V sobotu 13.12.2008 se uskutečnil v Bílovivích nad Svitavou 29. ročník Vánočního běhu Rudolfa Těsnohlídka. Je to kraj lišky Bystroušky, Knihy lesů vod a strání a založení tradice vánočních stromů republiky, prostě pohádkový kraj.
Tohoto závodu se zúčastnily i děti kroužku biatlonu při DDM a Klubu biatlonu Vyškov. Závodilo se po krásných lesních cestách, sice rozmáčených po včerejším dešti, ale to vůbec nevadilo dětem, které sem přišly si zazávodit.
Naši závodníci dopadli takto:
nejmladší žactvo na trati 320m dlouhé obsadil Kuba Doležal 2. místo a Matýsek Haumer doběhl na 7. místě
přípravka chlapci na téže trati : Honzík Vařeka 2. místo
mladší žáci na trati 700 m dlouhé : Jan Haumer 2. místo a Pavlík Vařeka 3. místo
v kategorii dospělí a veteráni doběhl trenér klubu V. Haumer na pěkném 2. místě

Kluci byli jste moc šikovní!!!!!! Pěkné vánoce všem!