Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP - patnáctý hrací den - 31.5.2008

Patnáctý hrací den, tj. 28. a 29. kolo, nerozhodl o sestupujícím z tohoto ročníku okresního přeboru Vyškova ani o pořadí na druhém a třetím místě tabulky.

Ve Hvězdlicích se na turnaji mj. střetli největší dva kandidáti na sestup z OP do OT, a to domácí Hvězdlice a Letiště Vyškov. Dosud těsně poslední Letiště ještě bojuje, ale získalo jen jeden bod od Amoru. Teoreticky může ještě předat "černého Petra" Ivanovicím, které nebodovaly vůbec. Domácí Hvězdlice se zachránily ziskem tří bohů právě s Letištěm.
Otevřený zůstává také boj o dvě medailová místa. Lazor-Domus tentokrát nestačil na třetí a čtvrtý tým tabulky a otevřel šanci třetímu Pivovaru odsunout právě Lazor-Domus z druhého místa na třetí.
Úspěšně hráli, tj. s plným počtem bodů, hráči týmů: Autosklo-Hleďa a Pivovar.

Hřiště: Hvězdlice
SK Hvězdlice A - JK Letiště Vyškov 5 : 4
SK Amor Vyškov B - JK Letiště Vyškov 3 : 3
SK Hvězdlice A - FK KAFIstav Drnovice 3 : 5
SK Amor Vyškov B - FK KAFIstav Drnovice 2 : 2

Hřiště: VUH Lípová Vyškov
Lazor-Domus Vyškov - FC Autosklo-Hleďa Vyškov 6 : 13
VHP Ivanovice - FC Autosklo-Hleďa Vyškov 6 : 11
Lazor-Domus Vyškov - FC Pivovar Vyškov B 4 : 11
VHP Ivanovice - FC Pivovar Vyškov B 3 : 17

Další informace o okresním přeboru jsou v sekci "Statistiky". Najdete tam aktuální tabulky pořadí týmů, pořadí střelců branek, všechny výsledky a další údaje.