Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP - čtrnáctý hrací den - 24.5.2008

Čtrnáctý hrací den, tj. 26. a 27. kolo, rozhodl o vítězi tohoto ročníku okresního přeboru Vyškova. Stalo se jím Sapporo Manerov.

S předstihem v předposledním hracím dnu se střetli dosavadní vedoucí tým Sapporo Manerov s dlouhodobým pronásledovatelem Lazorem-Domus Vyškov. Magnet hracího dne a závěru celého ročníku se hrál v režii Sappora a těsně před koncem vedl již celkem jasně 5:2, Lazor pak už jen zkorigoval výsledek na 5:3. Sapporo ve zbývajících zápasech sezóny nemůže být předstiženo.
Otevřený zůstává boj o zbývající medailová místa a dramatický bude také boj o udržení v OP. V něm jsou namočeny poslední čtyři týmy tabulky. Pátý od konce KAFIstav se zachránil v tomto hracím dnu.
Úspěšně hráli, tj. s plným počtem bodů, hráči týmů: Sapporo, Sokol Bučovice a Pivovar.
Z favoritů se opět nedařilo týmu Autosklo-Hleďa, tentokrát nenašli recept na důslednou hru týmu Omega Drysice. A-Hleďa si v posledních hracích dnech značně zkomplikoval boj o medailová místa.

Hřiště: VUH Lípová Vyškov
Sapporo Manerov - Lazor-Domus Vyškov 5 : 3
Fifák Nouzka Vyškov - Lazor-Domus Vyškov 6 : 10
Sapporo Manerov - VHP Ivanovice 12 : 0
Fifák Nouzka Vyškov - VHP Ivanovice 7 : 5

Hřiště: ZŠ Drnovice
FK KAFIstav Drnovice - FC Sokol Bučovice 4 : 9
JK Letiště Vyškov - FC Sokol Bučovice 2 : 8
FK KAFIstav Drnovice - 1. FC Jantaři Nevojice 12 : 3
JK Letiště Vyškov - 1. FC Jantaři Nevojice 4 : 8

Hřiště: Drysice
Omega TJS Drysice - FC Pivovar Vyškov B 2 : 6
FK Orli Vyškov - FC Pivovar Vyškov B 6 : 8
Omega TJS Drysice - FC Autosklo-Hleďa Vyškov 9 : 6
FK Orli Vyškov - FC Autosklo-Hleďa Vyškov 5 : 8
Omega TJS Drysice - FK Orli Vyškov 3 : 3

Další informace o okresním přeboru jsou v sekci "Statistiky". Najdete tam aktuální tabulky pořadí týmů, pořadí střelců branek, všechny výsledky a další údaje.