Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Vítězství Matěje a Stanika v Miroslavi

Murgaš a Haumer zvítězili v Miroslavi

V sobotu 17.5. pořádal klub biatlonu Hostěradice vytrvalostní závod v letním biatlonu v okolí střelnice v Miroslavi u Znojma. Přijeli zástupci z Třebíče, Nového Města na Moravě, Říčan, Bystřice pod Hostýnem a dalších klubů z ČR. Vyškovští biatlonisté se zúčastnili tohoto klání jako svůj tréninkový závod před svým prvním důležitým závodem Českého poháru v Jílové u Děčína, který se uskuteční 24.-25.5. V tomto náročném kopcovitém terénu a horkém počasí si vedli naši závodníci velice dobře. V kategorii přípravka zvítězil Matěj Haumer a v žácích „A“ Stanislav Murgaš, Jan Haumer obsadil 3. místo v žácích „B“. Ostatní závodnici sbírali své cenné zkušenosti a obsadili tyto příčky: v kategorii žáků „A“ 6. místo Jan Vařeka, v kategorii žáků „B“ Jiří Jireš 6. a Pavel Vařeka 8. místo. Běžel se vytrvalostní závod, tedy bez trestných kol, ale s časovou penalizací na trati dlouhé 1,5 km a 2 km dle kategorií. „Jsem rád, že naši svěřenci dosáhli pěkných výsledků a naladili dobrou formu před důležitými závody, které nás čekají v Jílové a v Letohradu. V žácích „A“ spoléhám na Stanika Murgaše, který by měl letos gradovat ve své kategorii, dodal Haumer. V mužích „B“ na trati dlouhé 5 km si vedl velice dobře i trenér klubu Vladimír Haumer, který doběhl na pěkném 2. místě.

P.S. V týdeníku Regionu došlo k chybě u Stanika Murgaše, který samozřejmě zvítězil v závodě. Stani jsi šikula!!!!!!
Také Patrik si zaslouží velkou pochvalu!