Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Černovická míle

Slavili jsme na 1.máje v Brně sportem. Zúčastnili jsme se Černovické míle, kterou pořádal klub biatlonu Střelka. Po sportovním klání jsme si udělali výlet po Brně, někteří se šli podívat co nového v ZOO Brno. Byl překrásný májový den ..... .
A jak jsme dopadli na míli?
V kategorii přípravka žáků roč. 1999 a mladší doběhl Matýsek H. na pěkném 4. místě. Skvělým výkonem, start-cíl, předvedl Honzík Vařeka, který zvítězil na plné čáře před svými o hlavu většími soupeři v kategorii nejmladších žáků roč. 1997-1998. Honzíku běžel jsi jak o závod!!!! V kategorii mladších žáků roč. 1995-1996 doběhli naši zástupci na pěkných místech: Honzík H. na 6. místě; Jirka J. na 10. místě a Pavlík V. na 11. místě. V kategorii mužů doběhl na 3. místě Vláďa H.