Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Vítám Vás na nových stránkách

Tyto stránky se budou snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců. Na začátek jsem převedl již existující stránky vyškovského futsalu a jako první novinka Klub biatlonu Vyškov. Stránky jsou stále ve výstavbě a budu se snažit vždy reagovat na Vaše podněty a připomínky, abych stránky upravil dle Vašich požadavků.

Může se také stát, vzhledem ke skutečnosti, že je používán již hotový CMS systém pro správu obsahu, že některé části mohou být nepřeložené do češtiny. Pokud byste narazili na nějaké velké nejasnosti napište prosím svoje požadavky do fóra.

Jednou z mnoha nových věcí, které nové stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a podobně. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :) Možnost registrace je umístěna zcela vpravo nahoře pod odkazem přihlásit se.

Dále bych vám rád nabídl možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak sportu, případně nějaké upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Tyto věci se mnou můžete řešit prostřednictvím mailu info@sportvyskov.cz případně přes icq 200667778.

PřílohaVelikost
1ups.jpg10.3 KB
2kabely.pdf99.93 KB