Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP - šestý hrací den - 6.10.2007

Šestý hrací den, tj. 11. a 12. kolo, opět nebyl sehrán podle plánu, viz níže. Tahákem hracího dne bylo utkání mezi prvními dvěma týmy průběžné tabulky OP.

Kvalita zápasu a dramatičnost tomu odpovídaly. Pomyslné karty nebyly rozdány rovnoměrně. Lazor nastoupil k utkání v nejsilnější sestavě, avšak Sapporu chyběl nejproduktivnější hráč, který se smolně zranil v přípravě na toto významné utkání. Průběh zápasu byl vyrovnaný jak na hřišti, tak na výsledkové tabuli. V závěru se ale štěstěna přiklonila na stranu Lazoru a Sapporo utrpělo první prohru.
Řádně byl odehrán pouze turnaj na VÚH Lípová a ještě lze takto hodnotit turnaj v Bučovicích, který byl předehrán 29.9.2007. Třetí turnaj v Drnovicích byl regulérně, na žádost pořadatele FC Autosklo-Hleďa, odložen na 20.10.2007. Čtvrtý turnaj byl bohužel zrušen, protože oba soupeři Hvězdlic a Amoru odstoupili ze soutěže, Likérka 21.9. a Brazil 5.10.2007. Tabulka je zkreslená různým počtem odehraných zápasů některými týmy a bude mít reálnou podobu až po odehraní všech odložených zápasů, tj. koncem října. Srovnat lze týmy s počtem odehraných zápasů 12 a mezi nimi s převahou vedou tabulku Lazor-Domus a Sapporo. Oba týmy mají na kontě ztrát jen jednu prohru.
Úspěšně, tj. s plným počtem bodů, hrál tento hrací den jen tým Lazor-Domus Vyškov.

Hřiště: VUH Lípová Vyškov
VHP Ivanovice - Fifák Nouzka Vyškov 3 : 3
Lazor-Domus Vyškov - Fifák Nouzka Vyškov 7 : 3
VHP Ivanovice - Sapporo Manerov 3 : 5
Lazor-Domus Vyškov - Sapporo Manerov 2 : 1

Další informace o okresních soutěžích jsou v sekci "Statistiky". Najdete tam aktuální tabulky pořadí týmů, pořadí střelců branek, všechny výsledky a další údaje.