Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí podzimní turnaje – 21.9.2019

Okresní přebor pokračoval třetími podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Gymnázium Bučovice a Orel Vyškov.

V Bučovicích na ZŠ byl hlavním zápasem hned první pořádajícího Sokola a Fifáku. Tým hostů byl celý zápas lepší a tentokrát se mu dařilo převahu vyjádřit také brankově. Další dva zápasy byly odpočinkové a hrané spíše v tréninkovém tempu, zvláště Fifák chvílemi hrál jako by se Ježkovice měly porazit sami.

V Bučovicích na Gymnáziu byl hlavním zápasem až ten třetí. V prvních dvou Kozlany na soupeře nestačily a bylo vcelku brzy rozhodnuto o vítězích. Pak se hrálo Orelské derby. Domácí měli sice navrch, ale šancí nebylo příliš ani na jedné straně, oba týmy hrály spolehlivě dozadu a rozešly se zaslouženě remízou.

Ve Vyškově pořádal turnaj vedoucí tým tabulky, ale na hřišti to tentokráte vypadalo jinak. Amor v minulém ročníku utrpěl jen jednu porážku, a to až poslední hrací den od Lazoru. Oba týmy jako by zopakovaly stejný scénář. Amoru se odveta vůbec nepovedla, Lazoru se dařilo dobře bránit a současně efektivně útočit. Oba týmy pak pokračovaly v nastoleném režimu i v dalších zápasech. Vzešlo z toho další vítězství Lazoru a překvapivě také další prohra Amoru.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Fifák Nouzka Vyškov a Lazor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 21.9.2019.pdf71.31 KB