Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí podzimní turnaje – 19.9.2020

Okresní přebor futsalu pokračoval třetími podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov Orel Vyškov a ZŠ Školní Bučovice.

Ve Vyškově na Stadionu byl favoritem domácí tým. Silným protivníkem měli být Orli z Bučovic, první poločas tomu odpovídal, ale ve druhém již domácí dominovali a hostům dokonce nedovolili ani skórovat. Druhý zápas domácích byl dle předpokladů jejich jasnou záležitostí. Nečekaně vyrovnaným a dramatickým byl zápas hostujících týmů. Orli v prvním poločase pokračovali ve střelbě slepými, a nakonec první poločas prohráli. Ve druhém poločase výkon zlepšili, podařilo se jim protrhnout střeleckou smůlu a výsledek sice velmi těsně ale otočili.

Ve Vyškově na Orlovně byl favoritem Fifák, což potvrdil v prvním zápase proti domácím Orlům. Ve druhém zápase se projevila absence několika opor Fifáku, čehož Marefy dokázaly dokonale využít. Rozjeté Marefy pak nezastavil ani domácí tým Orlů.

Turnaj v Bučovicích se předehrál již v pátek večer. Amor potvrdil dlouhodobou formu a oba soupeře jasně přehrál. Zápas domácího Sokolu s Mouřínovem se očekával vyrovnaný, platilo to o prvním poločase, ale ve druhém hosté získali převahu a vyjádřili ji také brankově.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály Marefy, Lazor a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 19.9.2020.pdf49.01 KB