Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí podzimní turnaje – 17.9.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval třetími podzimními turnaji.
V plánu byl jen jeden turnaj na umělce sportovního areálu: TJ Mouřínov.

Domácí Mouřínov přivítal Marefy a Orly z Vyškova. Oba hostující týmy se poprvé zapojily do zápasů okresního přeboru. Mírným favoritem na plný zisk bodů byl domácí tým, jelikož byl již rozehraný a navíc doma. V prvním zápase se to plně projevilo a Orli ztráceli od počátku. Ve druhém zápase se oba hostující týmy rozehrávaly, více než poločas byla hra i skóre vyrovnané. Pak se Marefy chytily a v závěru potvrdily, že jsou již několik ročníků lepším týmem. Ve třetím zápase domácí tým celý první poločas potvrzoval větší rozehranost a vytvořil si jasně vypadající náskok. Jenže Marefy stejně jako v předchozím zápase ve druhém poločase přepnuly na vyšší rychlostní stupeň a začalo se jim více dařit zakončení. Byla z toho zasloužená remíza.
Domácí tak získali jen čtyři body, ale i to jim stačilo na posun do čela tabulky OP. Marefy se se stejným ziskem zařadily na solidní čtvrté míso.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne nehrál žádný tým.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 17.9.2022.pdf45.03 KB