Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí podzimní turnaje – 17. a 18.9.2021

Okresní přebor futsalu pokračoval třetími podzimními turnaji.
V plánu byly dva turnaje a jeden samostatný zápas na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov a Bohdalice v parku. Třetí turnaj plánovaný do SA Orel Vyškov byl odložen.

Letos nás zatím nebrzdí covid, ale po třetím hracím dnu už máme tři odložené turnaje. Vloni nás covid zastavil v jedné třetině října, tak snad nás tentokrát nechá hrát až do konce října, kde budeme hledat termíny pro odložené turnaje.

V Bohdalicích se předehrával turnaj již v pátek večer a domácí Kozlany se opět představily s výrazně posílenou sestavou. Ještě v minulém ročníku by byly jasnými favority oba hostující týmy. Domácí tým sehrál tři vyrovnané poločasy a jeden vítězný. Zrodila se tak výhra nad vyškovskými Orly a remíza se Sokolem, který po loňské nulové sezóně také sbírá body. Doplatil na to tým Orlů, který po prohře s domácím týmem podobně podlehl i Sokolu.

V Mouřínově se v prvním zápase střetl domácí tým, vedoucí průběžnou tabulku OP, s dosud neporaženým Lazorem. Domácí tým tentokrát neměl tak ideální sestavu jako v předchozích hracích dnech a od začátku bylo zřejmé, že zápas ovládli herně i gólově rozjetí hosté. Takto se představil nový vedoucí tým OP. Lazor si snadno poradil i s druhým hostujícím týmem Vyškov City. Ve třetím zápase poražených týmů si spravil náladu domácí tým a po vcelku vyrovnaném prvním poločase v tom druhém City jasně přehrál.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým Lazor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR – odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 18.9.2021.pdf47.54 KB