Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí jarní turnaje – 6. a 7.5.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval třetími jarními turnaji.
V plánu byly dva turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice a Krásensko.

V Bučovicích Sokol přivítal Mouřínov a Amor Kloboučky. Domácí odehráli dva úplně rozdílné zápasy. Mouřínov mohl být při využití domácího hřiště vyrovnaným soupeřem, ale jejich akce se jim totálně nedařily, a naopak hosté trestaly téměř každou chybu. Avšak proti favoritům z Vyškova nemuseli tvořit hru a těžili z volnějšího pojetí hry hostů. První poločas dokonce vedli, ve druhém poločase Amor zvýšil tempo a převzal kontrolu nad zápasem, ale domácí to nevzali a dosáhli na lichotivý těsný výsledek. V zápase hostujících týmů nedal v prvním poločase Amor Mouřínovu žádnou šanci na dobrý výsledek, ale druhý poločas se Mouřínov chytil a Amor měl opět problémy. Podstatné však je, že na jaře vše vyhrál a posunul se do čela tabulky.

V Krásensku se původně měly hrát čtyři zápasy, ale opět se odkládalo. Tentokrát měl personální problém tým Kozlan. Z původního třízápasového turnaje se utkali jen domácí a Marefy. Zápas domácích a Lazoru se měl původně hrát již před dvěma týdny. Marefy hrály dobře kombinačně, domácí první poločas odolávali, ale ve druhém již nestačili a byl z toho jasný výsledek. Ve druhém zápase domácí od začátku nestačili favoritům z Vyškova, ale platilo to jen první poločas. Hosté ve druhém poločase zvolnili a najednou měli problémy. Nakonec se museli spokojit jen s jedním bodem a oproti suverénnímu podzimu na jaře již ztratili pět bodů.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým Amor Kloboučky Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 6. a 7.5.2022.pdf49.35 KB