Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté podzimní turnaje – 9.10.2021

Okresní přebor futsalu pokračoval šestými podzimními turnaji.
V plánu byly dva turnaje na umělce sportovního areálu: Stadion Vyškov.

Ve Vyškově na Stadionu za parkem se hrály dva speciální turnaje, které bylo nutné odehrát v jednom areálu, jelikož dva týmy se mezi zápasy přesouvaly na vedlejší hřiště. Mezi šesti zápasy byly jen dva s jasným favoritem, když vedoucí tým tabulky Lazor a Orli Bučovice roli potvrdily a snadno přehrály vyškovské Orly. Dalším jednoznačným zápasem měl být souboj Lazoru se Sokolem, jenže to platilo až v druhém poločase. Zbývající tři zápasy měly znaky derby, jelikož soupeři byly z Bučovic a z nejbližšího okolí. Jednoznačnou záležitostí pro Orly byl souboj s Mouřínovem, který naopak překvapivě jistě porazil Marefy, které neměly svůj den, když znovu překvapivě jen remízovaly se Sokolem.

Tým vyškovských Orlů nebodoval a odsoudil se k přezimování na posledním místě tabulky OP. Naopak jeho přemožitelé bodovaly naplno v obou svých zápasech a Lazor se pasoval na největšího kandidáta na podzimního půlmistra a tým Orli Bučovice je jediným, který jej může bodově dostihnout, pokud vydrží na vítězné vlně. Přestože má odehrány jen čtyři zápasy je již v tabulce čtvrtý a má jednu remízu právě s Lazorem, asi rozhodne poslední zápas podzimu 30. října s obhájcem titulu Amorem. Tři týmy již naplnily podzimní plán zápasů, jsou to Lazor, Mouřínov a rezerva týmu Kozlany-Bohdalice.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Orli Bučovice a Lazor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR – odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 9.10.2021.pdf48.96 KB