Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté podzimní turnaje – 6.10.2018

Okresní přebor pokračoval šestými podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Kozlany Podhájí a Stadion Vyškov.

V Bučovicích se hrálo derby mezi pořádajícím Sokolem a áčkem Orlů. Dříve býval favoritem Sokol, ale už v minulé sezóně se favoritem stali Orli a v druhém poločase svou pozici uhájili. Třetím týmem bylo Krásensko, které dle očekávání odjelo bez bodů. Divácky pohledné zápasy nepřinesly žádné překvapení.

V Kozlanech pořádal turnaj nováček, jedním hostem byl druhý nováček Galaxy, ale druhým hostem byly zkušené Marefy. Zkušenost brala všechny body a o zbývající tři body svedly souboj oba nové týmy. V dosavadním průběhu soutěže jsou oba soupeři stále na nulovém zisku, ale přesto byl malým favoritem Galaxy, jelikož sehrál už několik vyrovnaných zápasů. Kdežto domácí dostávali spíše větší příděly branek, ale nutno přiznat, že ty se postupně snižují. Souboj nováčků byl dlouho vyrovnaný, ale hosté přece jen získali první body.

Ve Vyškově na Stadiónu se hrál kombinovaný turnaj v němž se utkaly čtyři týmy. Jen pořádající Lazor a Fifák hráli dva zápasy. Los si pak zahrál s Fifákem, který měl super těžké zápasy proti loňským prvním dvěma týmům. Všechna čest Fifák urval tři body od Lazoru. Ostatní zápasy proběhly dle papírových předpokladů.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Marefy a Orli Bučovice A.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 6.10.2018.pdf72.77 KB