Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté podzimní turnaje – 12.10.2019

Okresní přebor pokračoval šestými podzimními turnaji.
Hrály se tři zkrácené turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, Orel Vyškov a Hliník Marefy.

Ve Vyškově na Stadionu za parkem hrál Lazor o šanci dostat na první místo pro zimování, protože dosud ztratil pouze jeden zápas. Jenže k zápasům nastoupil jen v základní sestavě pěti hráčů s prázdnou střídačkou, což bylo proti týmům z horní poloviny tabulky hodně odvážné, ale ne nereálné. V prvním zápase si pořádající tým vedl velmi dobře, vytvořil si tříbrankový náskok, který pak udržel s malou ztrátou až do konce. Ve druhém zápase se mu téměř podařilo totéž, v úvodu druhého poločasu získal opět tříbrankový náskok, ale v té době již hru pomalu ovládal Fifák a jen na skóre to dlouho nebylo znát. Fifák si totiž nezvykle hodně nepřesně přihrával, a navíc ne a ne překonat domácího gólmana. Střelecky se chytil až v poslední čtvrthodince a minutku před koncem dosáhl na tři body.

Ve Vyškově na Orlovně byl jasným favoritem pořádající tým. V pohodě rozdal dvouciferné příděly a vrátil se na první místo průběžné tabulky OP.

V Marefách domácí tým přehrál hosty z Krásenska, přestože jim v druhém poločase povolil výsledek přijatelně zkorigovat. Ve druhém zápase však narazil na Mouřínov, který se jako staronový účastník soutěže dříve pohyboval v horní polovině tabulky a ta spodní mu nevoní. Zápas byl rychlý a vyrovnaný, jenže v druhém poločase tým hostů postupně hru ovládl a nakonec jasně vyhrál.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 12.10.2019.pdf71.41 KB