Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté podzimní turnaje – 10.10.2020

Okresní přebor futsalu pokračoval šestými podzimními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Bohdalice v parku a Stadion Vyškov.

V Bučovicích měl být zkrácený turnaj, ale ten se rozpadnul. Jeden zápas se předehrál již v pátek a druhý byl odložen. Navíc se na stejném hřišti odehrál ve středu odložený zápas 10. kola z předchozí soboty. Takže nakonec trochu jinak, ale dva zápasy se hrály. V obou nastoupil domácí Sokol, jenže tomu se letos vůbec nedaří a opět dvakrát rozdal body hostům, jak ve středu Orlům, tak také v pátek týmu Maref.

V Bohdalicích tým Kozlan jako prvního soupeře přivítal souseda v tabulce, na nímž zaostával jen jeden bod, ale tentokrát narazil a již od počátku Orli navyšovali skóre, které v druhém poločase jen kontrolovali. Ve druhém zápase přivítal vedoucí Amor a zápas byl jen otázkou výše skóre. Ve třetím zápase se utkaly týmy z Vyškova Lazor a Orli. V prvním zápase tým Orlů přehrál domácí dobrou hrou, ale tady překvapil spíže obráceně a ve výsledku byl i tento zápas jen otázkou výše skóre.

Ve Vyškově by za normálních okolností byl Fifák favoritem, ale stále se ještě potýká s velkou marodkou. Zvláště chybí nejlepší týmový střelec a gólman. Oslabená sestava se snaží, ale chybí tomu dravost a aktivita ve hře dopředu a ve hře dozadu chybí gólman.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne nehrál žádný tým.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 10.10.2020.pdf50.38 KB