Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – sedmé podzimní turnaje – 16.10.2021

Okresní přebor futsalu pokračoval sedmými podzimními turnaji.
V plánu byly jeden odložený zápas a dva zkrácené turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, ZŠ Školní Bučovice a Gymnázium Bučovice .

V Marefách se hrál jeden odložený zápas 3. kola, domácí tým přivítal vyškovské Orly. Domácí tým byl velkým favoritem a když se sešel v plné sestavě a hosté naopak v oslabené sestavě, pak na hřišti bylo od počátku jasno a velmi brzy rozhodnuto.

V Bučovicích na ZŠ a Gymnáziu se hrály dva speciální turnaje, které bylo nutné odehrát v blízkém dosahu hřišť, jelikož dva týmy se mezi zápasy přesouvaly na hřiště druhého areálu. Oba turnaje byly jen na dva zápasy, takže přesuny nebyly vekou komplikací.
V areálu ZŠ pořádal zápasy Sokol, nebyl favoritem, jelikož přivítal aktuálně lepší soupeře, ale po loňském nevydařeném ročníku se zvedá a byl téměř vyrovnaným soupeřem jak vyškovskému Fifáku, tak v bučovickém derby s Orly. Umístění v tabulce OP se ale zatím Sokolům podařilo vylepšit jen o jednu příčku.
Tým Orlů i Fifáku absolvoval soutěžní utkání také v areálu Gymnázia, kde jsou domácím týmem Orli. V prvním zápase tým Orlů prověřilo Krásensko, ale to stačilo konkurovat jen v prvním poločase, ve druhém se projevila kvalita kandidáta na medailové pozice tabulky. Vítěz ztrácí na třetí pozici už jen dva body a má k dispozici ještě čtyři, tj. o dva zápasy více než jeho konkurenti. Úspěšný den také završil Fifák, kterému Krásensko odolávalo déle než Orlům. Fifák v závěru získal potřebný gólový odstup a důležité tři body získal, čímž se v tabulce posunul hned za Orly.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Orli Bučovice a Fifák Nouzka Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 16.10.2021.pdf47.61 KB