Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – sedmé podzimní turnaje – 13.10.2018

Okresní přebor pokračoval sedmými podzimními turnaji.
Hrály se dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov a Orel Vyškov.

Ve Vyškově na Stadiónu byl favoritem pořádající Fifák, jenže hned v prvním zápase sice začal dobře, ale v druhém poločase hrál zbytečně otevřeně a zapomínal na dobrou defenzívu z prvního poločasu. Toho Marefy dokázaly využít. V druhém zápase se hostující týmy praly až do závěrečných minut, ve kterých Marefy rozhodly o druhém úspěšném turnaji v řadě. Krásensko zřejmě vydalo v tomto zápase všechny síly, protože v následujícím zápase Fifáku vůbec nestačilo.

Ve Vyškově na Orlovně se hrál kombinovaný turnaj se čtyřmi zápasy, v nichž se utkalo pět týmů. Týmy Amor a City Vyškov hrály po jednom zápase. Tahákem byl hned první zápas, v němž se utkaly první dva týmy průběžné tabulky. Vyrovnaný byl první poločas, ve druhém poločase vypadala hra opticky také vyrovnaně, jenže Amor byl efektivní v zakončování, což rozhodlo o nečekaně vysokém skóre. Pořádající Orli proti týmům z Bučovic neuspěli téměř stejným dvojciferným přídělem. V posledním zápase tým City překvapil Sokol dobrou hrou a ziskem tří bodů tak drží kontakt se středem tabulky.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým JČ Marefy.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 13.10.2018.pdf71.52 KB