Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první podzimní zápasy – 2. a 3.9.2022

Okresní přebor futsalu zahájil nový ročník.
V plánu byly dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Bohdalice v parku a Hliník Marefy.

V Bohdalicích se hrálo už v pátek v podvečer. Domácí tým nastoupil v solidní sestavě proti Mouřínovu a první poločas byl velmi vyrovnaný, ale ve druhém poločase hosté postupně získávali převahu, hlavně střeleckou, byla z toho přesvědčivá výhra hostů. Ve druhém zápase se utkaly hostující týmy. Rozehraný Mouřínov vlítl na Amor, který začal poměrně vlažně a bylo z toho 4:0 pro Mouřínov, obhájce okresního titulu se nestačil divit. Jenže se vzpamatoval a do konce poločasu stav skóre otočil. Ve druhém poločase se Amoru přestalo dařit, a naopak Mouřínov se otřepal ze závěru prvního poločasu, své šance proměňoval, a nakonec opět zvítězil, navíc nečekaně jasně. Ve třetím zápase mezi domácími a Amorem byla hra pod kontrolou hostů a dosvědčoval to výsledek prvního poločasu. Druhý poločas již nebyl tak jasný a Amor obdržel nezvykle vysoký počet branek.

Do Maref přijely jen hostující týmy, zbývající zápasy byly odloženy. Zápas měl podobný průběh jako třetí zápas v Bohdalicích. První poločas poměrně jasný pro Lazor a druhý poločas vyrovnaný a bohatý na branky, 5:5.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým Mouřínova.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 2. a 3.9.2022.pdf46.13 KB