Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první podzimní turnaje – 7.9.2019

Okresní přebor zahájil nový soutěžní ročník.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Za Rychtou Krásensko a 2x Stadion Vyškov.

Na turnaji v Krásensku pořádající tým neuspěl, oba zápasy hrál celkem dlouho vyrovnaně, ale druhé poločasy mu nevyšly. V souboji hostujících týmů z Bučovic favorizovaní Orli jasně prohráli se Sokolem.

Ve Vyškově se v poslední době nedaří Fifáku proti Orlům. První poločas hráči Fifáku soupeře drtili, ale jen opticky. Z velkého množství šancí proměnili jen tři, to se jim druhý poločas nevyplatilo, přestalo jim to padat vůbec, a nakonec o vítězství přišli. V druhém zápase Marefy proti Orlům hrály v prvním poločase podobně jako Fifák, ale druhý poločas zvládly výrazně lépe. Ve třetím zápase se Fifák poučil, hrál soustředěně celý zápas, a nakonec dobře hrající Marefy porazil.

Na druhém turnaj ve Vyškově hostoval nováček soutěže z Ježkovic. Měl to hodně těžké, los si ním pohrál a postavil je proti zkušeným týmům. Úřadující okresní přeborník Amor a tým se zkušenostmi z KP City. Oba týmy nováčkovi hodně znepříjemnily získávání zkušeností ve futsalu. V souboji vyškovských týmů neponechal Amor nic náhodě a přesvědčivě City přehrál.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Sokol Bučovice a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 7.9.2019.pdf70.95 KB