Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první podzimní turnaje – 5.9.2020

Okresní přebor futsalu zahájil nový soutěžní ročník.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, TJ Mouřínov a Za Rychtou Krásensko.

Ve Vyškově se třízápasový turnaj smrsknul na jeden zápas a dva byly odloženy. V zápase se utkaly dva vyškovské týmy s vcelku vyrovnanou bilancí. Loňský podzimní zápas pro sebe urvali Orli jednobrankovým rozdílem. Tentokrát sice byl zápas dramatický až do konce, ale City získalo již v průběhu prvního poločasu dvoubrankové vedení, které dokázalo udržet až do konce.

V Mouřínově se přihodilo totéž, co ve Vyškově a hrál se jen jeden zápas. Také průběh zápasu byl podobný, jen padalo více branek. Podoba byla také v podzimním zápase, když domácí Mouřínov oplatil Orlům porážku.

Na turnaji v Krásensku se hrály všechny tři plánované zápasy. Trumfové karty zde byly zřejmě předem rozdány. Na turnaji se utkaly Amor jako čtyřnásobný vítěz OP z posledních čtyř let, Krásensko jako tým středu tabulky a loňský nováček, který stále získává zkušenosti a tentokrát se potýkal i s počtem hráčů na zápasové soupisce. Hned první zápas ukázal, že domácí Krásensko získalo nějaké ty trumfy navíc a s favorizovaným Amorem sehrálo čestnou partii.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 5.9.2020.pdf47.01 KB