Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první jarní turnaje – 6.6.2020

Okresní přebor zahájil jaro prvními turnaji.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov 2x, Orel Vyškov a Gymnázium Bučovice.
OP futsalu hraje pouze provizorní nadstavbu formou play-off. Klasickou jarní část zrušil Covid-19.

Již při hodnocení losu se losovací komise shodla, že nasazené týmy to budou mít ve skupinách A, C a D jednodušší, dramatická se již předem jevila skupina B. Výsledky zápasů a pořadí v uvedených třech skupinách proběhlo bez překvapení.

Ve skupině B se drama očekávalo, jelikož Fifák mívá problémy s týmem City. Bez ohledu na momentální pozice týmů v tabulce jsou jejich zápasy velmi vyrovnané. V předchozím ročníku vyhrál Fifák oba zápasy. Zápas na podzim vyhrál tým City a teď bilanci srovnal pro Fifák v nejméně vhodnou dobu. První poločas skončil bez branek, když více šancí měl Fifák. Favorit začal být nervózní a pokračoval v zahazování šancí, kdežto City několik šancí proměnilo a překvapení bylo na světě. Další dva zápasy již vyhrály týmy lépe postavené v tabulce. V posledním zápase Fifák zachraňoval reputaci, ale pokračování v nezvyklém množství neproměněných šancí mu sice nesebralo potřebné vítězství za tři body, ale k prvnímu místu na skóre nestačilo.

Úspěšně skupinami prvního kola s bonusem postupu do druhého kola prošly týmy na prvních místech: Amor Vyškov, Sokol Bučovice, Orli Bučovice a Lazor Vyškov. Do druhého kola postoupily také dva týmy z druhého místa: FK Mouřínov a JČ Marefy.

Podrobné výsledky jsou vedeny v příloze.

PřílohaVelikost
1vysledky OP zkracene jaro 6.6.2020.pdf48.95 KB