Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první jarní turnaje – 23.4.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval prvními jarními turnaji.
V plánu byly dva turnaje a jeden samostatný zápas na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, Orel Vyškov a Hliník Marefy.

Ve Vyškově na Stadiónu za parkem se hrál jediný úplný turnaj. Pořádajícím týmem byl Fifák, který nastoupil v téměř kompletní sestavě. Oběma hostujícím týmům nadělil dvouciferný příděl branek a v tabulce se dotáhnul na Mouřínov. Dvouciferné skóre nakonec dosáhnul také Mouřínov v souboji poražených týmů. Jen Kozlany nezískaly ani bod, když se projevilo, že na turnaj přijely ve značně oslabené sestavě.

Ve Vyškově na Orlech měly být také tři zápasy, ale lídr tabulky nedal dohromady ani zahajovací sestavu, hlavně díky velké marodce. Zápas s Amorem byl zkontumován a zápas s týmem Krásenska byl odložen. Nakonec se hrál jen zápas Amoru a Krásenska. Od počátku bylo jasné, kdo je favoritem a opět se zrodil dvouciferný výsledek. Amor se díky šesti bodům dotáhnul na Lazor a čelo tabulky se srovnalo do dvou bodů.

V Marefách se díky odstoupení týmu City Vyškov ze soutěže hrál jen jeden zápas domácích a Orlů z Vyškova. Vývoj byl více než poločas vyrovnaný, hlavně co se skóre týkalo, ale v průběhu druhého poločasu se domácí tým začal prosazovat i střelecky a málem se připojil k ostatním dvouciferným výsledkům.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov a Fifák Nouzka Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 23.4.2022.pdf47.62 KB