Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první jarní turnaje – 12. a 13.5.2023

Okresní přebor futsalu pokračoval prvními jarními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovního areálů: TJ Mouřínov, ZŠ Školní Bučovice a Orel Vyškov.

V Mouřínově již v pátek domácí tým přivítal týmy z opačných konců tabulky Kozlany-Bohdalice a vedoucí Amor Kloboučky Vyškov. Všechny zápasy proběhly a skončily dle papírových předpokladů.

V Bučovicích byl favoritem hostující tým z Vyškova, ale Lazor přijel bez hráčů na střídání. Toho využily oba další týmy a získaly skalp týmu zimujícího na druhém místě tabulky. Vzájemný zápas domácího Sokola a hostujícího týmu Marefy byl celou dobu těsný ve prospěch hostů a také tak skončil.

Ve Vyškově byl favoritem hostující tým Orlů z Bučovic, oba zápasy byly v prvních poločasech vyrovnané, ale druhé poločasy měly Bučovice pod kontrolou a odvezly si plný počet bodů. Třetí zápas domácích Orlů a hostujícího Krásenska byl vyrovnaný od počátku až do konce. V závěru se štěstíčko přiklonilo na stranu hostů a domácí tým zůstal bez bodů.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, JČ Marefy a Orli Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov 12. a 13.5.2023.pdf50.62 KB