Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – poslední podzimní turnaj – 27.10.2018

Okresní přebor odehrál poslední podzimní turnaj.
Hrál se jeden turnaj a jeden zápas na umělkách sportovních areálů: Orel a Stadion Vyškov.

Ve Vyškově na Orlovně hrály týmy z dolní poloviny tabulky. Tým Galaxy chtěl překvapit a dlouho domácím Orlům zatápěl, ale v závěru zápasu se projevila větší zkušenost Orlů a překvapení se nekonalo. V druhém zápase pak tým Galaxy nestačil na tým Klobouček a obdržel příděl branek. Vrcholem turnaje měl být souboj Orlů s Kloboučky, ale tým hostů si brzy vypracoval dvoubrankové vedení, které dokázal udržovat až konce zápasu.

Ve Vyškově na Stadiónu se hrál pouze jeden zápas, tým Kozlan se střetl s City. Průběh zápasu a vývoj skóre byl jakoby předlohou třetího zápasu na Orlovně. Zápas potvrdil, že také nováček z Kozlan podobně jako již déle Galaxy dokážou hrát se zkušenějšími týmy vyrovnané zápasy. Kozlany takto sehrály první zápas, tak snad na jaře získají také nějaké ty body.

Odehrané čtyři zápasy už tabulku OP srovnanou před týdnem změnily jen minimálně: Vyškov City se dostal před Marefy a rezerva Klobouček se posunula před rezervu Orlů Bučovice. Výsledek posledního chybějícího zápasu mezi týmem Orli Bučovice a vlastní rezervou již do tabulky nejspíše nezasáhnou.

Čelo podzimní tabulky se náramně podobá tabulce minulého ročníku, prvních pět týmů je stejných včetně pořadí, jen Orli Bučovice se posunuli z bronzové příčky před Lazor na příčku stříbrnou.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál tým FC Kloboučky.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 27.10.2018.pdf69.88 KB