Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté podzimní turnaje – 5.10.2019

Okresní přebor pokračoval pátými podzimními turnaji.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Orel Vyškov a 2x Stadion Vyškov.

V Bučovicích se utkaly dva vyrovnané týmy a hrál se futsal pro diváky plný branek. Ve druhém poločase však domácím došel střelný prach a tým hostů dominoval. Ve zbývajících zápasech mohli být diváci nadále spokojeni, protože také druhý hostující tým přispěl k pohlednému futsalu.

Ve Vyškově na Orlovně byl favoritem pořádající tým. V prvním zápase to snadno potvrdil. Ve druhém zápase však Mouřínov naznačil, že má lepší střeleckou formu. Když se ve třetím zápase utkaly vítězné týmy ukázaly se předpoklady pravdivé, hostující tým přesvědčivě vyhrál.

Ve Vyškově se na Stadionu za parkem hrálo na obou hřištích. Na obou hrály vždy dva týmy z první čtyřky, která v minulém ročníku hrála o medaile, takže se bylo na co dívat. Papírové předpoklady se naplnily, favorité sice zvítězily ve všech zápasech, ale vždy se rozhodovalo až cca v polovině druhých poločasů.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy: Marefy, Mouřínov, Lazor Vyškov a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 5.10.2019.pdf72.72 KB