Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté podzimní turnaje – 3.10.2020

Okresní přebor futsalu pokračoval pátými podzimními turnaji.
V plánu byly čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov, TJ Mouřínov, Gymnázium Bučovice a Hliník Marefy.

Ve Vyškově si los připravil velký oříšek pro Fifák, ještě nedávno čtvrtý tým tabulky. S docela velkou marodkou se musel poprat s prvním a druhým týmem tabulky. Boje byly zajímavé a na pohled vyrovnané, ale domácí Amor jednoznačně ovládl oba zápasy. V prvním zápase Fifák v oslabené sestavě vůbec nestačil. Ve druhém zápase se hrálo vyrovnaně v prvním poločase, druhý však probíhal pod kontrolou Amoru. Ve třetím zápase si jednoznačně vedl Lazor proti Fifáku.

V Mouřínově po již uváděném odstoupení Sokola Ježkovice ze soutěže zbyl pouze jeden zápas domácích s Orly Vyškov. Soupeři se dohodli na předehrávce již v pátek večer. Tým hostů soustředěnou hrou domácí tým dokonale zaskočil. Výsledkem spíše fotbalovým pak těsně Orli vyhráli a odvezli si tři body.

Turnaj v Bučovicích se také rozpadnul. Sokol Bučovice nedal k zápasu dostatek hráčů, zápas s pořádajícím týmem je odložen a zápas s City Vyškov je v řešení. Zbylý zápas domácí tým překvapivě nezvládl, od počátku neproměňoval šance, kdežto City naopak proměňoval šance docela snadno. Podobně jako z Mouřínova cestovaly body do Vyškova.

V Marefách se podobně jako v Mouřínově a Bučovicích domácím příliš nedařilo. Jenže tady se domácí tým proti týmům z konce tabulky sice hodně nadřel, ale roli favorita přeci jen těsně potvrdil. Ve zbývajícím zápase se hostující týmy po rozdílných poločasech podělily o body.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov a JČ Marefy.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 3.10.2020.pdf48.79 KB