Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté podzimní turnaje – 1.10.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval pátými podzimními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovního areálů: Orel Vyškov, Gymnázium Bučovice a Bohdalice v parku.

Ve Vyškově na Orlech se tentokrát utkaly první dva týmy tabulky. Domácí Amor měl na druhém místě na Lazor jen nepatrnou ztrátu o pár branek. První poločas se vyvíjel dobře pro hosty a vypadalo to pro ně podobně jako již několikrát v posledních ročnících okresního přeboru. Ale ve druhém poločase domácí tým vývoj utkání úplně otočil a ještě přidal několik branek navíc. Třetí tým, Orli, který byl tentokrát na svém hřišti v roli hostů se v tabulce už druhou sezónu pohybuje na chvostu. Nedařilo se mu ani tentokrát a schytal rekordní příděly tohoto ročníku. Amor se přehoupl do čela tabulky a vytvořil si velkou šanci na přezimování na čele.

V Bučovicích se dařilo domácímu Orlům, přestože byly všechny tři zápasy vyrovnané. Bez bodů naopak odjel překvapivě Mouřínov, který se nechal zaskočit Sokoly. Mouřínov po výborném průběhu podzimu nejspíše spadne do středu tabulky, kam se dotáhl Sokol.

V Bohdalicích se ani v posledních zápasech podzimu, a navíc na domácím hřišti domácí tým neprosadil. S Krásenskem sehrál téměř vyrovnaný zápas, ale na body to nestačilo. O úspěch dne se bojovalo mezi hosty. Dlouho to vypadalo na remízový výsledek, ale Marefy lépe zvládly závěr zápasu a odvezly si plný počet šesti bodů.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Orli Bučovice a JČ Marefy.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 1.10.2022.pdf49.01 KB