Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté jarní turnaje – 21.5.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval pátými jarními turnaji.
V plánu byly jeden zápas a dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov a Orel Vyškov.

Ve Vyškově na Stadionu za parkem byl v plánu jeden samostatný zápas a jeden klasický třízápasový turnaj. Ale letošní jaro se opět odkládalo a kontumovalo pro personální potíže některých týmů. V samostatném zápase měl Amor Kloboučky přivítat Kozlany-Bohdalice, jenže hosté den předem skrečovali. Tím Amor bezpracně ukončil sezónu, současně získal již nedostižný počet bodů a tím obhájil okresní prvenství na trůnu. To již po šesté v řadě.
Také turnaj na vedlejším hřišti byl ochuzen, odkládal se třetí zápas Lazor – Marefy. Pořádající Lazor byl suverénní na podzim, na jaře bojuje s personálními problémy a hraje už jen o stříbrnou pozici na bedně. Proti Fifáku, kterému se na jaře nedaří, vybojoval tři body s odřenýma ušima. Fifák byl zdatným soupeřem, ale následně na Marefy už nestačil fyzicky a zápas vypustil.

Ve Vyškově na Orlovně domácí tým překvapil favorizovaný Mouřínov a získal další tři body do tabulky. Podobně se dařilo Krásensku v souboji hostujících týmů. Třetí zápas již skončil bez překvapení podle postavení týmů v tabulce. Krásensko si tedy odvezlo nečekaných šest bodů.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým FC Krásensko.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 21.5.2022.pdf47.51 KB