Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – osmé podzimní turnaje – 20.10.2018

Okresní přebor pokračoval osmými podzimními turnaji.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, ZŠ Habrovany, Hliník Marefy a Gymnázium Bučovice.

Ve Vyškově se hrál pouze jeden zápas, tým Klobouček se nedostavil. Pořádající tým a Sokol hrály dlouho vyrovnaně. Jenže hostům postupně docházely síly a Fifáku se dařily kombinace včetně zakončení. Výsledkem je nečekaně vysoká výhra.

V Habrovanech se potvrdily papírové předpoklady, když docela snadno City vyhrálo oba zápasy. Zajímavější pak byl souboj poražených týmů. V tabulce mají oba stejně bodů a dělí je jen skóre. Na hřišti pak bylo skóre stejné, takže se tabulka neměnila.

Do Maref přijel Amor a Lazor, očekávalo se, že domácí budou jen přihlížet velkému souboji hostů, ale Lazor nepřijel v optimální pohodě. Už v prvním zápase musel hodně bojovat o tři body. Pohodu si však přivezl Amor a oběma soupeřům nadělil dvouciferné příděly. Celý podzim tím završil bez ztráty bodu a stal se podzimním vítězem se slušným náskokem.

V Bučovicích si domácí Orli dohodli odložení vzájemného zápasu. Hostům z Kozlan pak nedali šanci na přijatelný výsledek. Ti tak stále čekají na první body do tabulky.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Fifák Nouzka Vyškov, Vyškov City a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 20.10.2018.pdf72.89 KB