Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – odložené turnaje – 19.10.2019

Okresní přebor pokračoval odloženými podzimními turnaji.
Hrály se dva turnaje a jeden samostatný zápas na umělkách sportovních areálů: 2x Stadion Vyškov a Orel Vyškov.

Ve Vyškově na Stadionu za parkem hrál na jednom hřišti Lazor dva odložené zápasy. K zápasům opět nastoupil jen v základní sestavě pěti hráčů s prázdnou střídačkou, což se v prvním zápase proti týmu nováčka z Ježkovic vůbec neprojevilo negativně. Nakonec ani ve druhém zápase proti Mouřínovu hrajícímu o střed tabulky žádná komplikace nenastala a hráči Lazoru si v pohodě vylepšovali postavení v tabulce střelců branek.
Na druhém hřišti se hrál turnaj přeložený z Kozlan a rozšířený o jeden odložený zápas. V prvním zápase pořádající Kozlany nestačily na Fifák, který dohrával zápas v tréninkovém tempu. Ve druhém zápase nastoupil Fifák proti City, dostal se snadno do dvoubrankového vedení, ale pak znovu upadl do tréninkového tempa na což ještě do poločasové pauzy doplatil. Ve druhém poločase se sice Fifák snažil, ale nedostal se již do správného tempa, a hlavně ani nenašel herní pohodu a brankové manko z prvního poločasu již nedokázal smazat. Nedokázal proměňovat vytvořené šance, a naopak celkem snadno inkasoval z protiútoků City. Třetí a čtvrtý zápas se hrály podle papírových předpokladů a favorizované týmy žádné drama nepřipustily.

Ve Vyškově na Orlovně se hrál jen jeden zápas a jasným favoritem byl pořádající tým, přestože soupeřem byl druhý tým tabulky. Sestava Amoru byla opět složena z většiny hráčů s druholigovými zkušenostmi a Orlům nedala prakticky žádnou šanci na vyrovnaný výsledek.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy: Lazor Vyškov a Vyškov City.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 19.10.2019.pdf70.37 KB