Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – druhé podzimní turnaje – 14.9.2019

Okresní přebor pokračoval druhými podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: TJ Mouřínov, Stadion Vyškov a ZŠ Tyršova Slavkov.

Na turnaji v Mouřínově měl nejslabší trumfy pořádající tým a dominovat měl Amor, avšak Sokol někde zapomněl formu. Už s domácími prohrál velmi jasně a od Amoru dostal přímo nakládačku, jakou by si měl dovolit jen nezkušený nováček. Naopak domácí se předvedli ve velmi dobrém světle nejen proti Sokolu, ale také proti Amoru, s nímž držel krok až do druhého poločasu.

Ve Vyškově se pořádajícímu Lazoru proti Orlům nedařilo podobně jako před týdnem Fifáku. Velká optická převaha jim taktéž byla k ničemu, také spalovali jednu šanci za druhou a Orli trestali. V druhém zápase naopak byl favoritem tým Orlů a dlouho to vypadalo, že pohoří podobně jako Lazor. Druhý poločas přece jen pro ně dopadl dobře. Ve třetím zápase se Lazor poučil, hrál celý zápas důrazněji, a nakonec Krásensko porazil.

Na turnaji ve Slavkově hostoval nováček soutěže z Ježkovic. Měl to hodně těžké, po minulém turnaji se nestačil poučit a stále hrál otevřený spíše fotbal než futsal. Výsledkově dopadl podobně. Zápas mezi pořádajícím týmem Maref a Orly z Bučovic byl dle očekávání vyrovnaný. Mírnou střeleckou převahu měli Orli a po zásluze získali tři body.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Orli Vyškov a Orli Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 14.9.2019.pdf71.69 KB